Služby

Hledáte ideální prostor pro vaší společenskou událost? Nabízíme možnost pořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků, školení, plesů a všeho, na co si vzpomenete.

Sál s kapacitou 200 osob

- sál pro 200 osob
- k dispozici je restaurace s kuchyní
- možnost využití pódia
- na přání personál pouze pro vás

Od roku 2009, kdy provozujeme restauraci Radnice v Bohušovicích n/O jsme zajistili mnoho zajímavých kulturních a společenských akcí. K dispozici máme restauraci a velký sál s kapacitou až 200 osob. Každoročně pořádáme několik plesů pro místní organizace, zajišťujeme školení a firemní večírky pro malé a středně velké společnosti.

Naše restaurace je také využívána k pořádání svateb, oslav a školních srazů. Neváhejte a využijte příjemné prostředí s kvalitním personálem a vynikající gastronomii k pořádání právě vaší akce. Našich služeb využívá: EMCO, Bohušovická mlékárna, Mountfield, pobočka České spořitelny Litoměřice, Mansfeld, Elegrin, SDH Bohušovice n/O, Asociace zemědělců ČR atd. Od r. 2009 jsme zajistili přes 60 svateb od 10 do 150 osob.

Maturitní a společenské plesy

Přijímáme objednávky na plesy. Kapacita sálu s restaurací je 200 osob. Nabízíme nadstandardní služby. Vaříme z kompletního jídelního lístku. U nás na plese si můžete objednat např. Vepřovou panenku s fazolovými lusky a praženou anglickou slaninou podávanou se šťouchanými brambory, nebo čerstvého lososa s bylinkovým máslem a glazírovanou zeleninou. Kompletní jídelní lístek zde.

V ceně je zahrnuta autobusová doprava. 2x cesta na ples z Litoměřic, nebo Lovosic a 2x cesta zpět do Litoměřic, nebo Lovosic.

Dále nabízíme pomoc při přípravách na Maturitním plese. Zajistíme květiny, doporučíme hudební kapely, zajistíme moderátora apod.

Cena za pronájem sálu včetně nadstandardních služeb a autobusové přepravy činí pouhých 12 000 Kč. Při rezervaci vybíráme cenu za pronájem + 10 000 Kč vratnou kauci na případné škody kulturního zařízení.

Rauty Plesy

Firemní večírky, rauty

Naše restaurace a sál je vhodný také pro firemní večírky či rauty. Zajistíme pohoštění, občerstvení či raut. Na přání zákazníka zajistíme zábavu a doprovdný program.

Firemní školení

Naše prosty jsou vhodné též pro konání firemních školení.

Školení Hosté

© 2012-2018 PEHAM s.r.o. Web vytvořil a spravuje LEAL.CZ s.r.o.